Lokalowe poszukiwania

Posted by weselneplanowanie on 11 listopada 2015 in Porady |

O poszukiwaniu lokalu słów kilka

Wiemy już, ilu gości będzie bawiło się na naszym weselu. Wiemy także, że musimy zadbać o miejsca noclegowe dla przyjezdnych. Przeglądając w sieci oferty zapewne macie swoich faworytów? Przy wyborze oferty warto także kierować się opiniami znajomych, którzy też organizowali swoje wesela w danych lokalach. Do opinii znalezionych w sieci warto podchodzić z dystansem. Zwyczajowo pierwszy etap selekcji przechodzi około 5-10 lokali. Jak więc znaleźć ten najlepszy? Większość przyszłych nowożeńców będzie kierować się ceną, co nie jest dobrym rozwiązaniem. Dlaczego? Każdy lokal ma swoją niepowtarzalną ocenę, wskutek czego w danym przedziale cenowym uzyskujemy różne usługi w pakiecie. Może się zdarzyć, że tańsza oferta nie zawiera w sobie takich elementów jak dekorowanie sali czy też menu będzie bardzo ograniczone. Koszta dodatkowe również w znacznym stopniu mogą odbiegać od naszych założeń, takie jak chociażby sprzątanie sali ( nie zawsze jest to wliczone w cenę wynajmu). Wspominałam wcześniej o noclegu – teraz ten aspekt warto poruszyć. Jeżeli dany lokal gwarantuje noclegi i nie są to jakieś potężne koszta, warto głębiej zainteresować się ofertą. Każda para ma inną koncepcję wesela, dlatego też priorytety mogą się znacząco różnić. Część osób woli zapłacić więcej za atrakcyjniejsze menu, niektórzy natomiast wolą je skromniejsze, korzystając jednak z niższej ceny noclegu.

Wnętrze.

Wnętrze lokalu wbrew pozorom jest bardzo istotne. Przestrzeń, którą mamy do zagospodarowania, wpływa na to, w jaki sposób ułożone będą stoliki, ile będzie miejsca do tańczenia lub zabaw jak i również komfort gości. Nie ma nic gorszego niż tłum weselników stłoczonych na małej powierzchni, ledwo mieszczących się w tańcu między stolikami. Dobrze jest, jeżeli przestrzeń taneczna jest zintegrowana z salą stołową, dzięki czemu podczas weselnych zabaw brać w niej mogą udział również osoby siedzące przy stołach.

W następnej części powiem Wam, na co zwrócić uwagę podczas wybierania ślubnych zaproszeń, wyboru samochodu do ślubu a także obrączek.

Copyright © 2015-2020 Jak dobrze zaplanować wesele All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.